🏆 Отлично представяне на футболните отбори на Първа АЕГ

⚽ На 4 ноември 2025 г. се проведе първият етап от ученическите игри – районно първенство, организиран от Столична община, район Оборище. В надпреварата участваха отборите на Първа английска езикова гимназия, СМГ, СПГТ, 1. СУ и ПГИИРЕ. Срещите се състояха на модерната спортна база WINNET Centre – Sofia.

Отборът на 11.–12. клас на Първа английска езикова гимназия завоюва Първо място, демонстрирайки отлична подготовка, борбеност и колективен дух. Момчетата показаха истински спортен характер и с увереност защитиха фланелката на 1. АЕГ, което им осигурява участие във втория етап на игрите през март 2026 г.

🏆 Отлично представяне на футболните отбори на Първа АЕГ

Много добро представяне отбеляза и отборът на 8.–10. клас, който се класира на Трето място. Въпреки надмощието на съперниците в решителните мачове, нашите ученици играха с достойнство и не се отказаха до последния сигнал на съдията.

🏆 Отлично представяне на футболните отбори на Първа АЕГ

Поздравления за всички участници и техния ръководител – гл. учител по физическо възпитание и спорт г-н Ивайло Райчов, за отличната подготовка, спортменството и духа, с който отстояват името на Първа английска езикова гимназия! ⚽

Използваме бисквитки. Продължавайки напред, Вие се съгласявате с това.